Pogorzelica dla dzieci

Pogorzelica z myślą o najmłodszych

Źródło: ecotravel.net.pl

Wakacje dla dzieci to czas odpoczynku od szkoły, jeśli już uczęszczają. Należy im się odpoczynek i relaks, aby zapomnieć o obowiązkach i przygotować się do nowego roku szkolnego po wakacjach. Każde wakacje dla mojego dziecka są wyjątkowe, zawsze gdzieś go zabieramy, żeby tylko odpoczął i przygotował się do ciężkiej pracy po. Świetnym sposobem na spędzenie wakacji dla dziecka okazała się kolonia nad morze, do Pogorzelicy.

Zwiedziliśmy Pogorzelicę przed puszczeniem dziecka na kolonię, pojechaliśmy, aby zobaczyć, co to za miejsce. Nasze pierwsze wrażenie było niesamowite, zakochaliśmy się w tym miejscu. Pogorzelica położona jest wśród lasów sosnowych, gdzie klimat jest po prostu niepowtarzalny. Powietrze świeże i takie rześkie, że podczas spaceru po lesie nie czuje się upału, można odpocząć od skwaru. Pogorzelica to idealne miejsce na kolonie dla dziecka. Jednym z takich ośrodków gdzie przebywają dzieci podczas koloni jest ośrodek ?Albatros?, położony blisko morza, w ?obecności? lasu. Cały ośrodek ten w Pogorzelicy jest ogrodzony i specjalnie przystosowany dla dzieci, dla grup dzieci. Pogorzelica oferuje czystą, szeroką plażę, na której dzieci z kolonii mogą bezpiecznie przebywać, ratownicy kontrolują całą plażę strzeżoną.

Spokój na pogrzelickiej plaży.

Źródło: pogorzelica.filanet.pl

Ośrodek w Pogorzelicy jest wyposażony w place zabaw dla dzieci, miejsce gdzie mogą pograć w tenisa, organizuje się tam dyskoteki dla dzieci starszych, ognisko, gry zespołowe. Pogorzelica to miejsce specjalnie dla dzieci na koloniach. W pobliskim lesie organizowane są wycieczki rowerowe dla starszych dzieci, klimat sprzyja zdrowiu i dzieci wracają pełne energii i z cudownym samopoczuciem. Pogorzelica sprawiła, że moje dziecko, co roku teraz jeździ na kolonie, spodobało mu się i męczy nas to kolejne wakacje w Pogorzelicy. Sami w ciepłe dni jedziemy z dzieckiem do Pogorzelicy, wynajmujemy domek nad morzem i cieszymy się pięknem morza. Sama Pogorzelica, mimo, że jest małą miejscowością nadmorską to jednak przyciąga mnóstwo turystów. Zarówno latem jak i zimą tętni ona życiem. Nie znamy lepszego miejsca na kolonie dla dzieci, ale i również na rodzinne wakacje z pociechą.

Pogorzelica posiada wiele atrakcji i cudowne miejsca na nocleg dla dzieci z kolonii, nie ma lepszego miejsca na wakacje.

Tags: ,
Szukaj